داستان آلمانی Der zufriedene Fischer

داستان آلمانی Der zufriedene Fischer

بدون ديدگاه
5
(3)

یکی از روش های یادگیری زبان آلمانی و بخاطر سپاری کلمات آلمانی خواندن متن و جملات می باشد. متون و داستان های آلمانی به مهارت شنیداری، گرامری، صحبت کردن و نوشتاری و همچنین دایره لغات شما در زبان آلمانی کمک فراوانی میکند. زیرا نحوه نوشتاری و شنیداری جملات را می تواند در این متون کوتاه و داستانی دید و از آنها بهره برد.

این داستان های آلمانی می تواند به تقویت زبان آلمانی شما کمک کند.

برای درک بهتر متون و داستان آلمانی همیشه بهتر است بعد از یکبار شنیدن متن و یا روخوانی با صدای بلند، معنی کلمات و جملات را پیدا کرده و بعد از درک کامل متن، یکبار دیگر با صدای بلند آن را بخوانید.

داستان آلمانی Der zufriedene Fischer

  • اثری از هاینریش بول
  • سطح : متوسط

داستان آلمانی Der zufriedene Fischer درمورد یک ماهیگیری است که با یک جهانگرد و تورسیت درباره اثرات مثبت کار صحبت می کند که پاسخی به ویژگی ها و زمینه های منحصر به فردی در تاریخ آلمان بود.

نویسنده این داستان هاینریش بول می باشد که یکی از بزرگترین نویسندگان آلمانی است و از معدود کسانی است که برنده جایزه ی نوبل ادبیات است.

در اوایل دهه ی۱۹۶۰ اقتصاد آلمان در حال رونق بود و ماهیگیرسوالی کرد که در مورد اخلاقیات کاری مرتبط با آن نزاع اقتصادی بود. درواقع ماهیگیر به توریست میگوید که او درروز قبل ماهی های زیادی صید کرده است در حالیکه میتوانست تمام طول روز در زیر آفتاب بنشیند و استراحت کند.

توریست به او میگوید که او باید هرروز به بیرون برود تا بتواند ثروتمند شود اما ماهیگیر در پایان به او درسی میدهد. این داستان به همان اندازه که قوی است ساده هم هست.

این داستان ابزاری فوق العاده برای تمرین زمان آینده و واژگانی برای بیان انتظارات و پیش بینی آینده است. متن ساده آن میتواند یک پیشرفت سریع برای تمرین داستان نویسی شما باشد.

فردی به آرامی از زندگی خود لذت میبرد و فرد دیگری از راه می رسد و درباره سبک زندگی او و استدلال او از زندگیش سوال میکند. در نهایت استدلال شخصی که ظاهرا دارای تدبیر است بوسیله ی واقعیات قابل مشاهده ی زندگی و موقعیت فرد دیگر نابود میشود.

برای دانلود داستان بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

به این آموزش چه امتیازی می دهید؟

مطلب مفید  داستان آلمانی Novelle Das Märchen

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای : 3

هنوز کسی نظرش را ثبت نکرده است. شما اولین نفر باشید.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم ورود به پنل کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در آلمانی کورس