داستان آلمانی Die Bremer Stadtmusikanten

داستان آلمانی Die Bremer Stadtmusikanten

بدون ديدگاه

یکی از روش های یادگیری زبان آلمانی و بخاطر سپاری کلمات آلمانی خواندن متن و جملات می باشد. متون و داستان های آلمانی به مهارت شنیداری، گرامری، صحبت کردن و نوشتاری و همچنین دایره لغات شما در زبان آلمانی کمک فراوانی میکند. زیرا نحوه نوشتاری و شنیداری جملات را می تواند در این متون کوتاه و داستانی دید و از آنها بهره برد.

این داستان های آلمانی می تواند به تقویت و یادگیری زبان آلمانی شما کمک کند.

برای درک بهتر متون و داستان آلمانی همیشه بهتر است بعد از یکبار شنیدن متن و یا روخوانی با صدای بلند، معنی کلمات و جملات را پیدا کرده و بعد از درک کامل متن، یکبار دیگر با صدای بلند آن را بخوانید.

داستان آلمانی Die Bremer Stadtmusikanten

  • موسیقیدانان شهر برمن، اثری از برادران گریم
  • سطح : مبتدی

داستان آلمانی موسیقیدانان شهر برمن به بیش از ۱۶۰ زبان ترجمه شده است. داستانی شاعرانه در باب یک الاغ و یک سگ و یک گربه و یک خروس است که صاحبانشان دیگری امیدی به آنها نداشته و برای آنها مفید نیستند.

 بعد از اینکه آنها متوجه میشوند ممکن است با سرنوشت ناخوشایندی روبرو شوند هریک تصمیم میگیرند به شهر برمن بروند. سپس آنها تصمیم میگیرند که به عنوان یک موسیقیدان در شهر برمن آلمان زندگی کنند اما اتفاقات غیر منتظره اوضاع را پیچیده میکند و در نهایت موجب حکمت و وحی میشود.

این داستان ابزاری فوق العاده برای یادگیری مکالمه ی ساده ی آلمانی میباشد به دلیل اینکه گفت وگوهای زیادی دارد وهمچنین برای ساخت پاراگراف ها بر پایه ی رابطه ی علت و معلولی کمک کننده است. این داستان به دلیل اینکه زبان آن به اندازه ی کافی ساده است برای مبتدی ها مناسب است.

 منبع: thoughtco

برای دانلود داستان آلمانی Die Bremer Stadtmusikanten به همراه فایل صوتی بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم ورود به پنل کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در آلمانی کورس