داستان آلمانی Die Geschichte von Hyazinth

داستان آلمانی Die Geschichte von Hyazinth und Rosenblütchen

بدون ديدگاه
3.7
(3)

یکی از روش های یادگیری زبان آلمانی و بخاطر سپاری کلمات آلمانی خواندن متن و جملات می باشد. متون و داستان های آلمانی به مهارت شنیداری، گرامری، صحبت کردن و نوشتاری و همچنین دایره لغات شما در زبان آلمانی کمک فراوانی میکند. زیرا نحوه نوشتاری و شنیداری جملات را می تواند در این متون کوتاه و داستانی دید و از آنها بهره برد.

این داستان های آلمانی می تواند به تقویت زبان آلمانی شما کمک کند.

برای درک بهتر متون و داستان آلمانی همیشه بهتر است بعد از یکبار شنیدن متن و یا روخوانی با صدای بلند، معنی کلمات و جملات را پیدا کرده و بعد از درک کامل متن، یکبار دیگر با صدای بلند آن را بخوانید.

داستان آلمانی Die Geschichte von Hyazinth und Rosenblütchen

  • اثری از نووالیس
  • سطح : متوسط

داستان آلمانی Die Geschichte von Hyazinth und Rosenblütchen  قسمتی از یک کار بزرگ تحت عنوان “Die Lehrlinge zu Sais”است که درباره هیاسین و روسبلوسم Hyacinth and Roseblossom می باشد که در دوران کودکی با شادی و خوشحالی و در عشق زندگی می کنند.

این همدلی زمانی از بین رفت که یک مرد مسن شروع به تعریف داستان هایی در مورد سرزمینهای خارجی و چیزهای فوق العاده ای کرد که تا به حال دیده نشده است.

بعد از آن هیاسین از بیماری افسردگی رنج میبرد. پس از یک سفر او متوجه میشود که فوق العاده ترین چیزی که او همیشه آرزوی داشتنش را داشت دائم در مقابل چشمانش بوده است واو در نهایت خوشحال است.

این یک داستان زیبا در زبانی شاعرانه است که ابزاری فوق العاده برای یادگیری میباشد. نکات گرامری برای یادگیری این داستان شامل صداهای مجهول و مکالمه ی غیر مستقیم است.

از لحاظ لغوی توصیفات بصری جذاب و بسیاری از جملات و عبارات مفید که برای بیان احساسات استفاده میشود بیان میکند. هماهنگی و ساختار ساده ی این داستان میتواند یک نقطه ی شروع خوب برای نوشتن داستانهای خودتان به سبک داستانهای رمانتیک آلمانی باشد که آثار نووالیس Novalid از معروف ترین آنهاست.

برای دانلود این داستان آلمانی بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

به این آموزش چه امتیازی می دهید؟

مطلب مفید  داستان آلمانی Die Bremer Stadtmusikanten

میانگین امتیازها 3.7 / 5. تعداد رای : 3

هنوز کسی نظرش را ثبت نکرده است. شما اولین نفر باشید.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم ورود به پنل کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در آلمانی کورس