داستان آلمانی Novelle Das Märchen

داستان آلمانی Novelle Das Märchen

بدون ديدگاه

یکی از روش های یادگیری زبان آلمانی و بخاطر سپاری کلمات آلمانی خواندن متن و جملات می باشد. متون و داستان های آلمانی به مهارت شنیداری، گرامری، صحبت کردن و نوشتاری و همچنین دایره لغات شما در زبان آلمانی کمک فراوانی میکند. زیرا نحوه نوشتاری و شنیداری جملات را می تواند در این متون کوتاه و داستانی دید و از آنها بهره برد.

این داستان های آلمانی می تواند به تقویت و آموزش زبان آلمانی شما کمک کند.

برای درک بهتر متون و داستان آلمانی همیشه بهتر است بعد از یکبار شنیدن متن و یا روخوانی با صدای بلند، معنی کلمات و جملات را پیدا کرده و بعد از درک کامل متن، یکبار دیگر با صدای بلند آن را بخوانید.

داستان آلمانی Novelle Das Märchen

  • اثری از گوته
  • سطح : متوسط

داستان آلمانی Novelle Das Märchen با یک ناخدای کشتی شروع میشود که ارواح را می بیند. این داستان آلمانی به عنوان قصه ی ارواح می خواهد نمایان شود و درنتیجه تبدیل به یک داستان عشقی غیر ممکن می شود و سپس جادویی است که این عشق را امکان پذیر می کند.

داستان گوته نشان میدهد چگونه روح یک انسان می تواند بطور کلی آزاد شود. گرچه ممکن است داستان خیلی عمیقی بنظر برسد اما زبان داستان بسیار کاربردی و آسان است و جملات و کلماتی که در آن بکاربرده شده است بسیار ساده بیان شده اند.

کلمات و نکات گرامری شامل توصیف چشم اندازها، زمان حال کامل و لغات مرتبط با حرکات و موقعیت است.

گوته یکی از بزرگترین نویسندگان زاده ی کشور آلمان است. اگر شما هنوز آثار وی را مطالعه نکرده یا از آثار پیچیده ی او لذت نمیبرید این داستان یک مقدمه ی مناسب برای آشنا شدن با ادبیات او است.

برای دانلود این داستان آلمانی بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

همچنین بخوانید  داستان آلمانی Die Bremer Stadtmusikanten

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم ورود به پنل کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در آلمانی کورس