200 صفت پرکابرد آلمانی

200 صفت پرکابرد آلمانی (+ فیلم آموزشی)

بدون ديدگاه

صفت ها یکی از کاربردی ترین موضوعاتی است که برای جمله سازی در زبان آلمانی به آن نیاز خواهید داشت. صفت یا Adjektiv که به آن Eigenschaftswort هم گفته می شود، ویژگی یک اسم را بیان می کند. قبلا در مقاله انواع صفات در زبان آلمانی، این مطلب را به خوبی آموزش داده ایم. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله آموزشی را مطالعه کنید.

صفت پرکابرد آلمانی :

صفت ها اسم ها را با جزئیات بیشتری توصیف می کنند. آنها اطلاعاتی در مورد چگونگی چیزی می دهند. به عنوان مثال “شهر زیبا، دختر مهربان، دوره جالب آلمانی. بنابراین صفت ها را می توان به عنوان کلمات “چگونه” (Wie-Wörter) نیز توصیف کرد.

زمانیکه صحبت از ارزیابی، توصیف دقیق یا بیان احساسات می شود، نمی توانیم بدون صفت کار کنیم.
ما در آلمانی کورس، فهرستی از 200 صفت (با جفت متضاد) که در آلمانی بسیار رایج است، تهیه کرده ایم. همچنین در فیلم زیر صفت های پرکابرد آلمانی را در یک ویدیوی کامل به همراه متضاد و نحوه تلفظ هر یک از صفت ها قرار داده ایم.
برای تلفظ صحیح صفت های آلمانی، ابتدا تصاویر زیر را روخوانی کنید. سپس به ویدیوی آموزشی زیر نگاه کنید که سعی کردیم هر یک از صفت ها را در کنار متضاد خود قرار بدهیم.

لیست اول صفات پرکاربرد آلمانی

لیست دوم صفات پرکاربرد آلمانی

لیست سوم صفات پرکاربرد آلمانی

لیست چهارم صفت های پر کاربرد المانی

لیست پنحم صفت های پر کاربرد المانی

لیست 6 صفات آلمانی

لیست 7 صفات آلمانی

لیست هشتم صفت آلمانی

لیست نهم صفت های آلمانی

لیست نهم صفت های پرکاربرد آلمانی

نظرسنجی
5
5 از 5 ستاره 1 بررسی
  • (5)
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (4 رای)
همچنین بخوانید  اعداد به آلمانی [ 0 تا 1000000 به راحتی]
امیرمنصور

امیرمنصور

من امیرمنصور هستم و چند ساله که در آلمان زندگی میکنم، کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیک دارم و در حال حاضر اینجا در آلمان مشغول به کار هستم. علاقه من به اشتراک گذاری آموخته هایم از زبان آلمانی و تخصصم طراحی و برنامه نویسی هست و عکاسی هم جزء زمینه های سرگرمیم محسوب میکنم 😉 خیلی خوشحالم که این فرصت رو دارم تا در جمع گروه خوش ذوق آلمانی کورس شما عزیزان رو به اهداف زیباتون برسونم. اهداف هممون رسیدن به یه زندگی بهتر از امروزمونه ❤️

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم ورود به پنل کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در آلمانی کورس